ŁukaszEckert

Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej i zobaczysz czym się zajmuję, oraz będziesz obserwował.

Jak już wiesz, mam na imię Łukasz. 🎹 Moją pasją od wczesnych lat szkoły podstawowej jest muzyka, a szczególnie gra na instrumentach klawiszowych, co przerodziło się później w pracę zawodową.

Grałem przez wiele lat w zespole SAVOY, a od 7 lat rozwijam swój zespół coverowy SixBAND.pl (w tym roku mija 27 lat mojej pracy artystycznej, trochę co? )

🌐 Poza muzyką lubię podróże małe i duże, nie stronię od majsterkowania, pracy w ogrodzie, gotowania, czy fotografii. Co dzień pokonuje też minimum 10 km po rowerowej holenderskiej krainie.. Od 11 lat wraz z żoną Justyna mieszkamy w Holandii, gdzie również prowadzę działalność gospodarczą. W wolnych chwilach cały czas poznajemy ten piękny kraj, jego kulturę i mieszkańców.

Na naszej liście marzeń są jeszcze inne kraje, w których chcemy pomieszkać przez parę miesięcy i poznać jak najlepiej.

💡 Nie ograniczam się do jednego źródła dochodu, od 14 lat prowadzę działalność gospodarczą w branży weselno – eventowej, a od paru lat buduję dodatkowe źródła dochodu, między innymi za pomocą internetu, dzięki któremu można pracować bez granic i barier.

💻Uwielbiam pracę on-line, która daje wspaniałe możliwości, dostęp do innowacyjnych narzędzi i metody zarabiania. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w bardzo wspierającym otoczeniu. A dzięki networkowi poznałem wiele wartościowych i inspirujących osób.

🎥Od pewnego czasu zacząłem prowadzić swój kanał YT oraz fanpage i stronę internetową, ponieważ uwielbiam pomagać, motywować do działania oraz do rozwoju osobistego.

🤔 Na pewno zastanawiasz, po co ja to wszystko robię? Nie wystarczy Ci 8 godzin pracy dziennie i później poleżenie na kanapie? Otóż nie… nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem, staram się skomponować swoje życie z jak najlepszych składników, aby za kilka lat ze spokojem powiedzieć, że było warto!

👉 Może szukasz inspiracji? Chcesz się rozwijać w przyjaznym gronie pozytywnych osób z wieloma pasjami, a może najzwyczajniej chcesz pogadać przy kawie? Odezwij się do mnie na priv lub w komentarzu.

👉 Być może szukasz czegoś innego niż do tej pory lub czujesz, że stoisz w miejscu i potrzebujesz zmian? Interesują Ciebie tematy biznesowe, lub chcesz mieć np. swój własny sklep internetowy? 👉 Napisz do Mnie, a ja chętnie i niezobowiązująco udzielę więcej informacji co można zrobić by ruszyć z miejsca. Czy będzie łatwo? Nie wiem, to zależy od Ciebie i Twojego nastawienia i determinacji.