🚨Mamy teraz trudny czas:
🔹️lock down w wielu krajach
🔸️zamrozone branze w pl, w tym branża artystyczna, eventowa z którą bezpośrednio mam do czynienia
🔹️Liczne protesty i niepokoje społeczne
🔸️Perspektywa utraty pracy przez wiele osób
(Wg Forbesa może to dotknąć 1000000 osób)
👉Czy jesteśmy na to gotowi❓
👉Czy mamy na to jakieś alternatywy
Jakie macie plany i strategie na przetrwanie tego co nieuchronnie nadchodzi, czyli kolejny lock down❓
Sytuacja niestety zatoczyła koło i wszystko z czym zmagaliśmy się wiosną wróciło z większą mocą. Jak wielu z Was wie, działam w branży rozrywkowej: obsługa muzyczna wesel i eventów.
📌 W marcu nasza branża została zamrożona na parę miesięcy, wielu z nas zostało bez pracy, a sezon weselny, na który tak zawsze czekamy nie nadszedł planowo i był krótszy niż zwykle.
🚨 Dało mi to sporo do myślenia i zacząłem rozglądać się za alternatywnym zajęciem, takim, które mogę wykonywać z domu, przez internet czy telefon. Po szybkiej analizie branż i możliwości wybór padł na e-commerce związany ze zdrowiem (branża zdrowia rozwija się i będzie rozwijała się bardzo szybko).
🌍 Przystąpiłem do polskiej firmy, która działa w ponad 40 krajach świata, dynamicznie się rozwija i daje satysfakcjonujące mnie możliwości rozwoju. Przystępując do firmy otrzymałem pełne wsparcie szkoleniowo mentoringowe, iezbędne narzędzia wspomagające pracę, własny sklep internetowy i nieograniczone możliwości rozwoju i działania.
📲 Po tym czasie, w moim zespole działa ponad 100 osób z: Polski, Niemiec, Holandii, Austrii, UK, Irlandii, Belgii, Rosji, USA itd. Niektóre z tych osób są tylko klientami, jednak większa część postawiła na biznes i razem zarabiamy na dynamicznie rozwijającym się rynku. ▪ W zeszłą sobotę, 17.10.2020 tak jak wielu kolegów z branży muzycznej, w przyspieszonym trybie zakończyliśmy sezon weselny. Nasza branża, oraz wiele innych zaliczyła drugi lock down.
👉 Jedno wiem, jestem teraz bardziej na to przygotowany, gdyż podjąłem odpowiednie kroki na początku marca. Dziękuje sobie za to, nie jest łatwo, ale systematyczną pracą i uporem moja organizacja rośnie w siłę. W ten sposób buduje swój plan C, kredyt czy inne zobowiązania nie spłacą się same, a kolejnych celów i marzeń na liście sporo. Nie ma więc co czekać na lepsze jutro, czy kolejne decyzje polityków, tylko brać się do pracy.
👉 Polecam aktywność i działanie, szukanie nowych nisz, branż, rozwiązań. ‼ 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐬𝐭𝐚ń 𝐬𝐭𝐚ć 𝐳 𝐛𝐨𝐤𝐮 𝐢 𝐬𝐢ę 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐥ą𝐝𝐚ć, 𝐳𝐫ó𝐛 𝐜𝐨ś, 𝐫𝐮𝐬𝐳 𝐬𝐰𝐨𝐣𝐞 𝟒 𝐥𝐢𝐭𝐞𝐫𝐲, 𝐰𝐲𝐣𝐝ź 𝐳𝐞 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐟𝐲 𝐤𝐨𝐦𝐟𝐨𝐫𝐭𝐮 𝐢 𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚𝐣!
🚨 Tym wpisem nie mam zamiaru nikogo „wciągać” czy werbować, chcę pomóc i pokazać ze są różne możliwości. 𝐓𝐨 𝐜𝐳𝐲 𝐝𝐚𝐬𝐳 𝐬𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐬𝐳𝐚𝐧𝐬ę 𝐳𝐚𝐥𝐞ż𝐲 𝐭𝐲𝐥𝐤𝐨 𝐨𝐝 𝐂𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞.
Zobacz to nagranie... być może to dotyczy także Ciebie❓
📲 Zapraszam do kontaktu, to nic nie kosztuje ani do niczego nie zobowiązuje.