Przydatna wtyczka do Chrome, która sprawdza i koryguje teksty w social mediach.

Podzielę się z tutaj bardzo użyteczną wtyczką do przeglądarki Chrome - Language Tool

Praca przez internet, z domu to w dużej mierze działania w social mediach, ważne, by tam pisać językiem poprawnym, bez literówek itp. Bardzo pomocna w pracy on - line jest w tym wtyczka Language Tool. Mam ją zainstalowana od ponad roku i naprawdę robi mega robotę. Dzięki niej moje posty, artykuły dotyczące zarabiania w internecie pozbawione są wielu popularnych błędów.

Dzięki niej w przeglądarce można sprawdzać, czy w tekście nie ma literówek lub błędów gramatycznych i interpunkcyjnych:

★ Znajduje wiele błędów, których nie wykrywa zwykły korektor pisowni

★ bezpłatna wersja

★ Obsługuje ponad 25 języków

★ Działa na prawie każdej stronie internetowej, także w serwisach Gmail, Facebook, Twitter

Z tym rozszerzeniem możesz sprawdzić tekst w social mediach, czy e-mailu za pomocą bezpłatnego programu do sprawdzania stylu i gramatyki – Language Tool.

Language Tool znajduje wiele błędów, których nie może wykryć zwykłe sprawdzanie pisowni, takich jak na przykład: kubki/kupki , wieży/wierzy, lub powtarzanie słowa, i może wykryć pewne problemy gramatyczne. Obsługuje ponad 25 języków, w tym angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, polski i rosyjski.

Wtyczka została zaprojektowana z myślą o prostocie obsługi.

Po naciśnięciu przycisku lub konfigurowalnego skrótu klawiaturowego, Language Tool natychmiast sprawdza pisownię i gramatykę każdego zaznaczonego tekstu. Dodatek jest kompatybilny z prawie wszystkimi tekstami, niezależnie od ich źródła, w tym z sieciami społecznościowymi, takimi jak Twitter czy LinkedIn oraz usługami poczty elektronicznej online, takimi jak Gmail.

Aplikacja skupia się na tym, aby dać użytkownikom w pełni funkcjonalny system do sprawdzania gramatyki i literówek, który umożliwi im kontrolę i pewność co do treści.

Polecam zainstalować i cieszyć się swoimi tekstami bez błędów.

Wtyczkę można pobrać tutaj ⬇⬇⬇

https://cutt.ly/3g3fQwS